YEREL HABER SITESI IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

yerel haber sitesi Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

yerel haber sitesi Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Devletin herhangi bir kurumu kontratlı personel mi alacak ? Ya da iş kanununda bir düzenleme mi başüstüne ? gibi bir çok konuda anlık bilim alabilmek hesabına devamlı bu siteye girer başüstüne.|Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi sabık ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise sosyal iletişim araçları hesaplarınız da olmalı. Türkiye’bile en sıkışık kullanılan Feysbuk, Twitter ve Youtube’ta kesinlikle etkili olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açtığınız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, fotoğraf ve videoları paylaşmanız okur adetnızı arttıracağı üzere okuyucu sadakatini ağırlendirmenizi de katkısızlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 kemiksiz mütebaki Serverlar. İşte işlemin maliyetli olan kısmı da bu puan. Sitenizi bir serverda çitndırmak ücretli ve bu hizmeti veren cihan üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Kırmızıınabilir yer adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonra huzurmıza gelen ekranda hosting ve domain bâtınin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Ayrıca alacağımız hosting ve domain hizmetlerine ek olarak diğer hizmetleri bile sepete ekleyebiliriz.|Bunlar yalnızca benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi yapmak derunin bu fikirler kabilinden kendinize yüzlerce hatta binlerce niş laf bulabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış bir mevki.|Ihmal etmeyin ki alan adınız sizin marka değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her ruz 5 bin kişinin sitenizi ziyaret edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile doğruca orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’bile neredeyse her güzeşte sıra yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir terakki olsa da temeli bol atılmamış, sevap planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve güdük sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Antrparantez takkadak alttaki videoda kullandığım temaya alternatif olarak farklı bir görüş takmak isterseniz, wordpress haber temaları başlıklı ovama bir hane atabilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonrasında cep telefonunuza sms ile bir izin kodu gönderilecek. Bu kodu alabilmeniz midein size ilişik doğruca bir telefon numarası dikkatlice yazın.

Tüm bu web siteleri hareketsiz bir sunucuyu paylaştıkları ciğerin ve o sunucunun da biricik bir ip adresi başüstüneğu midein aynı sunucuyu paylaşan tüm web siteleri bu paylaşımdan dolayı aynı ip adresine malik olurlar.

cPanel anne ekranındayken aşağı inerek Softaculous Yürütüm Kurulumu sekmesine şeşnda kâin WordPress seçeneğine tıklayın.

Şimdi ise sırada kurduğumuz haber sitesini tamamı ile hevesli bir görünüme sokmak midein yapmamız gereken görüş giydirme anlayışlemi var.

Avrupa yeni bir savaşın eşiğinde! Su'nin araya girmesi de maslahate yaramadı! İki ülke beyninde ipler büsbütün gerildi

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar muallel veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

Tekaüt olan subayların ve güvenlik görevlilerinin TV lerde ve hatlı basında yaptıkları her olumlu hanek güvenlik kuvvetlerimizin morallerine katkı sağlar, yanlış meydana getirilen, karacılık boyutunda meydana getirilen her tekellüm ve yazışma ise morallerin bozulmasına neden olabilir!.

Sitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi güzeşte ajanstır.

Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi sabık ajanstır.

Elan sonrasında ise domain adresiniz hangi hosting firmasında kayıtlı ise o firmanın tutum el panelinden domain adresinizin name serverlarının godaddy yerel haber sitesi name serverları ile bileğçalışmatireceksiniz. Hacısı hocası bu.

Bizim kuracağım bir wordpress haber sitesi ve wordpress ile haber sitesi gerçekleştirmek kesinkes hiç bir beceri bilgelik gerektirmez.

Muhterem kardeşim, benim kadar hem site prefabrik ile alakalı tek bilgiye iye olmadan hem bile 65 yaşında bu emeke ilgi duymuş olmam hadiseı anlamakta ve basamakları takip etmede basıcı ki bayağı zorlanıversiyon. kellearamazsa harcamış olduğum paraya değil meşguliyetmama yanarım.

Haber sitesi küşat sorunini öğrendik ! İşlem tamamdır! Imdi sizin bile bir haber siteniz var. Blog tasarımlarınızı blogunuza giriş yaptıktan sonrasında wordpress admin panelinden yapabilirsiniz.}

Report this page